Rubriky:

Evropské ligy

Nedám Čechovi nic zadarmo, vzkázal Cudicini

22. ledna 2004 12:43 - LONDÝN

Dva kohouti na jednom písečku, to většinou nedělá dobrotu. Přesto současná gólmanská jednička fotbalové Chelsea Carlo Cudicini nehodlá uvolnit své místo v brankovišti nové akvizici Abramovičova klubu - Petru Čechovi. "Londýn neopustím, naopak budu tvrdě bojovat," odmítl Cudicini v listu The Guardian jakýkoliv letní přesun, o němž se spekuluje.

 

koláž Sport.cz

Poté, co se Čech minulý týden upsal Chelsea a od léta přesídlí z Rennes za kanál, se vyrojily nejrůznější spekulace, jejich závěr byl jediný - Cudicini se vrátí do Itálie. Jeho ženě se prý velmi stýská a ráda by zamířila zpět na prosluněný jih...

"Nic takového jsem nikdy neřekl. Jsem v Londýně velmi spokojený, navíc prodloužil jsem kontrakt s Chelsea až do roku 2008. A mám v úmyslu jej dodržet," vše rázně odmítl Cudicini.

Že narazí kosa na kámen, je zřejmé. Ani Čech totiž není zvyklý - a ani nechce - sedět na lavičce. Již při přestupových seancích dal najevo, že počítá s postem jedničky. A vzhledem k neutuchajícímu zájmu, který o něj Chelsea projevovala, se nejspíš podobného ujištění dočkal.

Sport.cz