Rubriky:

Evropské ligy

Koller opět nastoupí v základu Dortmundu

18. března 2004 17:15 - DORTMUND

Trenér fotbalistů Dortmundu Matthias Sammer dá v sobotu opět důvěru Janu Kollerovi. V minulém kole bundesligy nechal kouč českého reprezentanta poprvé v sezóně na lavičce a do hry ho poslal až na poslední čtvrthodinu. V sobotním utkání proti Eintrachtu Frankfurt se ale Koller opět objeví v základní jedenáctce.

 

ČTK

Kollera pozice náhradníka překvapila stejně jako německé novináře a fanoušky. Autor deseti ligových branek v této sezóně se pak nechal slyšet, že nerozumí tomu, proč ve Freiburgu nehrál od začátku.

"Já také nechápu řadu věcí, které Jan dělá. Ale je to dobrý fotbalista, a proto bude proti Frankfurtu hrát," řekl ve čtvrtek agentuře SID trenér Sammer.

Dvoumetrový český hráč si po minulém utkání vyslechl poznámky, že bez něj byla ofenziva Dortmundu pestřejší. "Já bych také rád hrál více kombinačně po zemi. Zpracovávat pořád dlouhé centry, když mě brání dva hráči, je dost těžké," kontroval podle Kickeru český kanonýr, který má na kontě 34 bundesligových branek.

"To je nesmysl, že bychom bez Jana hráli lépe," zamítl šmahem podobné úvahy Sammer. Tomu asi nejvíc chybí zraněný tvůrce hry Tomáš Rosický, jenž se zotavuje po zlomenině ruky.

ČTK, Sport.cz

Zrušit