Rubriky:

Evropské ligy

Juventus chce dát za Jankulovského devět miliónů eur

19. března 2004 19:50 - ŘÍM

Přestup Marka Jankulovského z Udine do Juventusu Turín je možná na spadnutí. Podle serveru soccerage.com budou zástupci Udine před sobotním vzájemným zápasem s Juventusem jednat o příchodu českého zadáka do Turína. 'Stará dáma' prý hodlá za šestadvacetiletého hráče nabídnout devět miliónů eur (skoro 300 miliónů) korun.

 

PRÁVO/Václav Jirsa

Spekulace o příchodu Jankulovského do týmu, v němž září Pavel Nedvěd, se objevují už od podzimu, podle informací serveru soccerage.com ale nyní vzrůstá napětí, protože Jankulovského by ve svém týmu údajně rády viděly také Inter Milán a londýnský Arsenal.

Generální manažer Juventusu Luciano Moggi se proto hodlá s funkcionáři Udine sejít už v sobotu a dojednat podmínky. Součástí devítimiliónového obchodu má být i přesun jednoho z hráčů Juventusu do Udine.

Odchovanec ostravského fotbalu působí v italské Serii A od léta roku 2000. V Neapoli a především v Udine si Jankulovski udělal skvělé jméno, stabilně se objevuje i v základní sestavě národního týmu, za který dosud odehrál 25 zápasů.

ČTK, Sport.cz

Zrušit