Hiddink začal s Machačkalou v ruské lize výhrou nad Dynamem

Slavný nizozemský trenér Guus Hiddink zahájil své působení v ruské lize vítězstvím, Machačkalu dovedl v prvním jarním utkání k výhře 1:0 na hřišti Dynama Moskva. Zápas 33. kola rozhodl gólem v 69. minutě brazilský záložník Jucilei.

Guus Hiddink začal v novém angažmá výhrou.

Bývalý kouč Realu Madrid, Chelsea, Eindhovenu či ruské reprezentace Hiddink odehrál celý zápas se základní sestavou. V šesté minutě nastavení se chystal poslat do hry českého útočníka Jana Holendu, druhý nejlepší střelec týmu po kamerunské hvězdě Samuelu Eto'ovi však zůstal stát u postranní čáry až do závěrečného hvizdu.

Machačkala zůstala v tabulce sedmá, stáhla však ztrátu na týmy před sebou. Za Lokomotivem Moskva a Kazaní zaostává jen o bod, třetí Dynamo a čtvrtý Spartak mají o dva body více.