Mariupol - Šachtar Doněck 1:2Hübschman skóroval v ukrajinské lize po třech letech

Kyjev

Český fotbalový reprezentant Tomáš Hübschman se po téměř třech letech střelecky prosadil v ukrajinské lize. Třicetiletý záložník pomohl svým gólem k vítězství Šachtaru Doněck na hřišti Mariupole 2:1.

Tomáš Hübschman v dresu Šachtaru Doněck se raduje z gólu.

Hübschman otevřel skóre dnešního utkání na stadionu regionálního rivala doněckého týmu už v šesté minutě a v ukrajinské soutěži se prosadil poprvé od dubna 2009, kdy skóroval do sítě Metalurgu Doněck.

Po půli zvýšil vedení favorita Brazilec Willian, takže následná branka domácího Jarošenka na konečných 1:2 už nic nezměnila na tom, že se Šachtar bodově dotáhl v čele tabulky na Dynamo Kyjev. Má však odehraný jeden zápas navíc.