Owen zajistil výhru Realu

MADRID

Jediný gól rozhodl v sobotu ve španělské lize o výhře Realu Madrid nad druhým celkem tabulky Valencií. Již v sedmé minutě rozhodl zápas anglický útočník Micheal Owen.

Valencie i přes prohru zůstává druhá, avšak první Barcelona jí může v neděli utéct až o osm bodů. Ligové osmé kolo v sobotu zahájily remízou týmy La Coruňa a Malága.

I v tomto utkání padl první gól v sedmé minutě. Brankáře hostující La Coruni překonal bez přípravy Wanchope. Domácím se pak celý zápas dařilo držet těsné vedení. Čtyři minuty před koncem však jejich plány zkřížil Tristán a díky jeho střele si La Coruňa udržela deváté místo v tabulce před Malágou.

Španělská fotbalová liga - 8. kolo
Real Madrid - Valencie 1:0 (7. Owen); Málaga - La Coruňa 1:1 (7. Wanchope - 86. Tristán).