Rubriky:

Evropské ligy

Olympiakos si stěžuje na lékaře řeckých fotbalistů

10. června 2012 18:16 - Atény

Zranění řeckého stopera Avraama Papadopulose vyústilo v roztržku mezi Olympiakosem Pireus a fotbalovým svazem. Hráčův zaměstnavatel ostře kritizuje skutečnost, že trenér nechal Papadopulose po jeho zranění v pátečním duelu s Polskem ještě čtvrthodiny na trávníku, přestože následné vyšetření ukázalo na vážně poškození vazů v koleně.

 

Thanassis Stavrakis, ČTK/AP

"Opět se ukázalo, že zdravotní personál reprezentačního týmu je pro hráče nebezpečný. Olympiakos nebude tolerovat, aby hráči byli ohrožováni kvůli neschopnosti těch, kteří se o ně mají starat," stojí v klubovém prohlášení.

Představitelé klubu, který má na Euru ještě další čtyři fotbalisty, označili rozhodnutí nechat zraněného Papadopulose na hřišti za "kriminální nedbalost", jež vedla ke zhoršení jeho zdravotního stavu. Zdůraznili, že jim nejde o finanční kompenzaci, ale především o zdraví hráčů.

Lékař výpravy Charis Christopulos odmítl, že by se hráčovo zranění dalším pobytem na trávníku zhoršilo. Trenér Fernando Santos dodal, že lékaři mají jeho plnou důvěru.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy