Rubriky:

Evropské ligy

Baroš zavrhl Čínu i Ameriku a zůstává v Galatasarayi. Prý nechtěl přistoupit na horší plat

22. července 2012 16:15 - Istanbul

Praly se o něho kluby z exotických fotbalových destinací, útočník Milan Baroš se ale rozhodl zůstat v tureckém Galatasarayi Istanbul. Vábení týmů z Číny nebo americké MLS zůstává nevyslyšeno i proto, že druhý nejlepší střelec historie české reprezentace odmítl podle tureckých médií přistoupit na nižší plat.

 

Profimedia.cz

Barošovi, který v posledním ročníku zažil s osmi brankami nejhorší sezónu od přestupu do Turecka, v letním přestupovém termínu vzrostla v Galatasarayi konkurence. Do týmu přišel domácí reprezentant Umut Bulut a nejlepší střelec posledního ročníku turecké ligy Burak Yilmaz. Spekuluje se i o příchodu Bulhara Dimitara Berbatova z Manchesteru United.

Podle serveru Turkish-football.com se ale Barošovi nezamlouvalo, že by v případě přestupu do Ameriky či Číny musel přistoupit na horší plat. V Turecku si v posledním roce smlouvy vydělá 2,7 miliónu eur (68,9 miliónu korun), zatímco v nabízených angažmá by dostal přinejlepším o 1,2 miliónu méně.

Obhájce domácího titulu se ale podle informací tureckých médií chce Baroše zbavit už nyní, aby neodešel za rok zadarmo. Stejně tak nabízí i záložníky Emmanuela Culia a Alberta Rieru.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy