Rubriky:

Evropské ligy

VIDEO: Kuriózní vlastenec. Gól se snesl z nebe! A nebyl jediný

23. září 2012 09:58 - Atény/Praha

Bláznivý zápas nabídly v řecké fotbalové lize Panionios Atény a OFI Kréta (2:1), příznivci obou klubů si mohli nevěřícně hlavy ukroutit. A nejen oni. Všechny tři góly byly totiž vlastní a zejména ten první, kdy míč zapadl po nepovedeném odkopu do sítě zkoprnělého brankáře hostí takřka svisle z obrovské výšky, může bez uzardění kandidovat na fotbalovou kuriozitu roku. Konečně, posuďte sami!

Po rohovém kopu domácích se nebezpečí od vlastní branky pokusil odvrátit Slovinec Šišič, ale neprovedl to vůbec šťastně. Pětice bránících hráčů i gólman Gunaridis téměř bez hnutí několik vteřin jen hypnotizovali míč, o němž se zřejmě domnívali, že skončí mimo hrací plochu.

Ten se ale z velké výšky snesl a ke zděšení hráčů krétského klubu zapadl za brankovou čáru. Ostuda jako hrom, za takový gól by se styděli snad i amatéři v okresním přeboru.

Jenomže to nebylo zdaleka všechno. Ve druhé půli jako by se inspiroval nevšedním okamžikem Šišičův spoluhráč Vando a další z centrů z levé strany neomylně „uklidil" podruhé za záda svého brankáře, který nešťastníka ještě dlouho utěšoval. V samotném závěru domácí Koulocheris galantně zajistil hostům snížení na 1:2, a pak už byl konec.

Naštěstí! Kdo ví, čeho se ještě diváci mohli na scéně řeckého fotbalového absurdního divadla dočkat...

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy