Rubriky:

Evropské ligy

VIDEO: Nejdřív se z dálky trefil přesně pod břevno, pak přidal parádní patičku

6. října 2012 12:31 - Praha

Parádní branky nepadají v Anglii jen v prestižní Premier League, také v druhé nejvyšší ostrovní fotbalové soutěži jsou k vidění extra kousky. Právě dva takové předvedl v souboji Huddersfieldu s Leicesterem středopolař hostí Anthony Knockaert, přičemž zejména jeho druhá trefa může směle kandidovat na ocenění pro nejkrásnější gól roku. Ostatně, posuďte sami!

Hezčí první dva zásahy v soutěži si snad ani francouzský legionář nemohl přát. Při prvním se ve 30. minutě opřel do míče levačkou z dobrých 25 metrů, o půl hodiny později pečetil výhru hostí 2:0 efektní patičkou přímo ze vzduchu po centru z levé strany. Delikatesa i pro mlsné fotbalové labužníky!

„Fantastický večer. Pro mě i pro tým," lebedil si po utkání Knockaert. Při svém druhém střeleckém zápisu však měl i trochu štěstí, protože míč se odrazil od břevna do nešťastného brankáře Huddersfieldu a zaplul do sítě.

Dvacetiletý mladíček, člen reprezentační jednadvacítky, přišel do Leicesteru v létě z druholigového francouzského Guincampu. Už tehdy se média v zemi Galského kohouta podivovala nad tím, že si takový talent nechaly uniknout mnohem renomovanější kluby. V Leicesteru si tak mohou mnout ruce, jaký úlovek se jim podařil. „Za tu dobu, co je (Knockaert) u nás, se jeho cena na trhu ztrojnásobila," uvedl spokojený asistent kouče Craig Shakespeare.

mm, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy