Rubriky:

Evropské ligy

Přišli o rozum? Fanoušci na fotbalisty Dynama Moskva stříleli z paintballových zbraní

19. října 2012 18:38 - Moskva

Frustraci si lze vybít různě, ale nad způsobem, který zvolili fanoušci fotbalistů Dynama Moskva, zůstává rozum stát. Příznivci klubu zklamaní z neúspěchů mužstva, zaútočili na hráče střelbou z paintballových pušek. Salva barevných kuliček se na hráče třináctého týmu ligové tabulky snesla po dnešním tréninku.

 

Jorgos Karahalis, Reuters

Záložník Alan Gatagov agentuře RIA Novosti řekl, že na hráče i členy realizačního týmu začala v tréninkovém centru Dynama v Novogorsku pálit skupina fandů v maskáčích. On sám byl zasažen do hlavy, barevné skvrny si ze střetu odnesla i řada dalších fotbalistů. "Co teď máme dělat? Najmout si bodyguardy?" dodal Gatagov.

Fanoušci Dynama dosud neměli v sezóně příliš důvodů k radosti, před dnešní střelbou už zorganizovali několik protestních akcí. Z 11 ligových zápasů jich moskevský tým osm prohrál a v tabulce jsou pod ním jen tři soupeři.

Klub uvedl, že nasadí všechny prostředky k tomu, aby byli násilníci dopadeni a stanuli před soudem. "Jsou to idioti, jiné slovo pro to nemám," prohlásil na adresu střelců prezident klubu Gennadij Solovjov, bývalý generál KGB.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy