Lvov

A pak, že fotbal nemá logiku. Hráči týmu Karpaty Lvov ukázali, že stačí jen přesně nacentrovat, ihned napálit míč na soupeřovu branku a pak jen slavit gól. Ve víkendovém zápase ukrajinské ligy rozdrtily Karpaty doma Kryvbas 6:0 a hattrickem se o to zasloužil španělský záložník Lucas Pérez. Mimo jiné autor výstavního voleje.

Parádní volej Lucase Péreze.

Ve Lvově probíhala 55. minuta zápasu a domácí tým byl na koni. V první půli totiž svému soupeři nastřílel čtyři góly a namísto šetření sil ho v druhém poločase definitivně dorazil.

Stačilo k tomu málo - vybojovat a správně rozehrát rohový kop. Hostující obrana úplně zapomněla na hranici velkého vápna bránit španělského záložníka Péreze, který v náběhu na nic nečekal a míč tvrdě napálil rovnou z voleje. Jeho dělovka z dvaceti metrů, namířená přesně k tyči, málem protrhla síť.

Čtyřiadvacetiletý hráč prožil parádní večer - minutu před koncem utkání ještě přidal svou třetí trefu a Karpaty Lvov slavily vysokou výhru 6:0.