Sochaux - Lyon 1:1Soupeř Sparty v Evropské lize Lyon remizoval se Sochaux

Sochaux

Fotbalisté Lyonu, kteří budou v Evropské lize příštími soupeři Sparty Praha, neudrželi ve francouzské lize vedení na hřišti Sochaux a remizovali 1:1.

Olympique, který nastoupil do zápasu 12. kola bez zraněného útočníka Brianda, poslal do vedení ve 24. minutě přesnou hlavičkou Gonalons. Na rozdíl dvou branek mohl před přestávkou zvýšit Lacazette, ale neuspěl.

Domácí si odpověď přichystali do druhého poločasu, v 71. minutě vyrovnal na konečných 1:1 Privat. Lyon tak nevyužil možnosti zaútočit na čelo tabulky a průběžně mu patří třetí příčka.

Trenér Rémi Garde, jehož tým doma Spartu porazil 2:1 a v Praze na Letné se představí 22. listopadu, do utkání postavil sestavu: Vercoutre - Reveillere, Biševac, Umtiti, Dabo - Malbranque, Gonalons, Lacazette, Ghezzal (65. Gourcuff), Fofana - López (82. Gomis).