Lokeren

Málo vídanou parádu předvedli fotbalisté Lokerenu v utkání 15. kola belgické Jupiler ligy proti Standardu Lutych. Takovéto kousky jsou k vidění spíš na brazilských plážích či v nohejbalových utkáních. Výstavní lahůdku si ale mohli vychutnat i diváci na lokerenském Daknamstadionu. Ťukes ve vzduchu na jeden dotek předvedla v 65. minutě trojice Saglik, Harbaoui a Patosi, který celou akci zakončil nádherným volejem do šibenice.

Nádherný gól v podání Ayandy Patosiho.

Lokeren vedl od 43. minuty po hlavičce Tunisana Harbaouiho. Standard toužil po změně stran po vyrovnání, jenže přišla 65. minuta, v níž domácí soupeře nádherně rozebrali.

Saglik (s číslem 20), Harbaoui (číslo 9) si ve vzduchu vyměnili balón, druhý jmenovaný ho z první předložil doprava Patosimu a ten dělovkou bez přípravy zvýšil na 2:0. Lutych v závěru alespoň zkorigoval stav, když v nastaveném čase skóroval Van Damme.