Lyon se před cestou do Prahy dostal do čela ligové tabulky

Fotbalisté Lyonu se krátce před odjezdem do Prahy na čtvrteční utkání Evropské ligy se Spartou dostali do čela francouzské ligy. O první příčku, kterou jim zajistilo vítězství nad Remeší 3:0, je ovšem může ještě během neděle obrat Marseille v případě výhry nad Bordeaux.

Lyonský Lisandro Lopez slaví.

Olympique podruhé za sebou doma zvítězil o tři góly, i když obranu ligového nováčka překonal poprvé až těsně před přestávkou. Po kombinaci Lisandra Lópeze s Réveillérem si srazil míč do vlastní branky obránce hostů Weber. Druhý gól přidal v 73. minutě Gomis a v poslední minutě uzavřel skóre kapitán Lisandro López.

Trenér Rémi Garde nasadil sestavu: Vercoutre - Réveillére, Biševac, Umtiti, Dabo - Malbranque, Gourcuff (75. Grenier), Gonalons - Lacazette (78. Fofana), Gomis (89. N'Jie), Lisandro López.

Lyon je již jistým postupujícím ze skupiny I, proto je pravděpodobné, že do Prahy s sebou nevezme největší hvězdy.