Skácel v divokém utkání s Invernessem poprvé skóroval za Dundee

Glasgow

Český záložník Rudolf Skácel vstřelil svůj první gól od říjnového návratu do skotské ligy. Fotbalistům Dundee United pomohl svou trefou k tříbrankovému vedení nad Invernessem, které však v divokém utkání 18. kola soutěže stačilo nakonec jen na remízu 4:4.

Rudolf Skácel

United měli na domácím hřišti proti dosud druhému celku tabulky skvělý vstup do zápasu. Skácel se prosadil v osmé minutě, kdy střelou zblízka zvýšil už na 3:0. V páté minutě si totiž dal vlastní gól Meekings a hned o minutu později přidal druhou branku Daly.

Hráči Dundee však o výrazný náskok přišli: v 25. a 27. minutě přiblížil hosty dvěma góly McKay, který po přestávce z penalty dovršil hattrick a srovnal. Čtyři minuty nato dostal Inverness do vedení Warren, avšak United stačili v nastavení díky penaltě Dalyho vyrovnat na 4:4.