Fotbalisté PSG utrpěli překvapivou porážku na hřišti Remeše, nepomohl ani střídající Beckham

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain utrpěli ve francouzské lize překvapivou prohru 0:1 na hřišti Remeše. Hvězdný tým trenéra Carla Ancelottiho si tak podruhé za sebou připsal venkovní porážku s týmem, který bojuje o setrvání v soutěži.

David Beckham v dresu Paris St. Germain

Hráči PSG před čtrnácti dny podlehli 2:3 v Sochaux, v sobotu dokonce v Remeši nedali ani gól, i když od 60. minuty hráli po vyloučení Christophera Glombarda proti deseti. Brzy po červené kartě naopak skórovali domácí, o jejichž výhře rozhodl Grzegorz Krychowiak.

Hostům nepomohl ani střídající David Beckham, který si připsal druhý start ve francouzské lize. Ztrátu lídra tabulky může v neděli v utkání v Brestu využít Lyon a bodově se na PSG dotáhnout.

Pět vyloučených v Bastii

Hned pět červených karet rozdal rozhodčí v nervózním závěru korsického derby mezi Bastií a Ajacciem (1:0). V 80. minutě byl za faul vyloučen po druhé žluté kartě obránce Ajaccia Matthieu Chalme, ostatní červené karty přišly v nastavení.

Dennis Oliech nejprve trefil kopačkou do tváře Mickaela Landreaua a hosté šli do devíti. Kromě dlouhého ošetřování došlo ještě ke strkanici, kterou rozhodčí vyřešil v šesté minutě nastavení dalšími třemi vyloučeními, takže utkání dohrávalo devět hráčů Bastie a osm Ajaccia.