Rubriky:

Evropské ligy

Rozhodčí si zavařil! Hráče nazval blbcem a musí před disciplinárku

29. dubna 2013 09:31 - Bern

Pokuta a omezení delegace na několik zápasů hrozí švýcarskému fotbalovému rozhodčímu Pascalu Erlachnerovi za to, že během sobotního utkání mezi Grasshoppers Curych a Thunem nazval jednoho z hráčů blbcem. Prostořekého sudího teď čeká vysvětlování před disciplinární komisí tamní federace.

 

Romina Amato, Reuters

Rozhodčí se neudržel poté, co mu do zad vrazil kapitán Grasshoppers Vero Salatic a ještě v žertu prohodil, že by mu měl jít z cesty. "Rozhodčí deset minut před koncem Salatice urazil tím, že mu řekl, že je blbec," uvedl šéf švýcarských sudích Carlo Bertolini.

"Hned si svou chybu uvědomil a litoval toho. Po zápase se všem zúčastněným omluvil, ale takový incident by se neměl samozřejmě stávat. Po všech vyžadujeme, aby se chovali férově a rozhodčí by měli jít příkladem. Dosud se choval vzorově, je nešťastné, že se dopustil takového úletu," dodal Bertolini.

Druhý tým švýcarské ligy Grasshoppers prohrál duel 0:2. Sedm kol před koncem ztrácí na první Basilej, která usiluje o čtvrtý ligový triumf v řadě, tři body.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy