Rubriky:

Evropské ligy

Real Madrid má Gravesena, z Itálie stáhl Portilla

14. ledna 2005 09:52 - PRAHA

Real Madrid koupil z anglického Evertonu dánského fotbalového záložníka Thomase Gravesena a z hostování ve Fiorentině povolal zpět útočníka Javiera Portilla. Ten by měl nahradit Fernanda Morientese, který v týdnu odešel do Liverpoolu. Podle španělských médií zaplatil Real za osmadvacetiletého Gravesena tři milióny eur.

 

soccer-desktop.com

Gravesenovi měla po této sezóně skončit v Anglii smlouva. Hráč by měl v pátek přicestovat do Madridu, podrobit se lékařskému vyšetření a poté podepsat smlouvu na tři a půl roku.

Prosadí se Javier Portillo v Realu?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Oficiální webové stránky Evertonu nicméně uvádějí, že oba kluby o Gravesenovi sice jednají, ale zatím nedospěly k dohodě.

Bez otazníků je naproti tomu příchod Portilla. Ten odešel na hostování do Fiorentiny na začátku této sezóny poté, co se Morientes vrátil z hostování v Monaku.

Přestože Portillo drží jeden z rekordů Realu, když v mládežnických kategoriích nastřílel během osmi sezón 726 gólů, nepodařilo se mu dostat do základní sestavy Fiorentiny. I v Madridu by měl být až čtvrtým útočníkem za hvězdnou trojicí Ronaldo, Raúl, Michael Owen.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy