Rubriky:

Evropské ligy

Záložník Zeman bude hostovat rok v Senici

1. července 2013 22:58 - Senica

Novým působištěm záložníka Martina Zemana bude Senica. Slovenský vicemistr získal čtyřiadvacetiletého českého fotbalistu z pražské Sparty na roční hostování. V uplynulé sezóně hostoval někdejší talent ve Viktorii Plzeň s cílem oživit svou kariéru, ale příliš se neprosadil.

 

Petr Horník, Právo

V Senici se stal už osmým českým legionářem, v pondělí absolvoval v novém týmu první trénink. "Moje pocity jsou jen a jen dobré. Vypadá to tu na výbornou partu. Těším se na angažmá v Senici," uvedl Zeman pro klubový web.

"Potřebuji v první řadě hrát, v Plzni jsem toho moc nenahrál. Když budu hrát dobře, může to pro mě být slušný odrazový můstek v další kariéře. O tom ale teď nechci mluvit. Mou prioritou je poctivě trénovat a pomoct Senici v jejích nejvyšších ambicích," řekl levonohý záložník z Tábora, kterého si vyhlédla Sparta už v žákovském věku.

Kvůli problematickému chování však upadl Zeman na Letné v nemilost. Sezónu 2011/12 strávil na hostování v rakouské Admiře. V uplynulém ročníku získal titul s Plzní, v lize za Viktorii však odehrál jen šest zápasů.

V kádru Senice je čerstvou posilou i český obránce Pavel Čermák z Viktorie Žižkov. Na soupisce týmu jsou také Petr Pavlík, Erich Brabec, Jaroslav Diviš, Milan Jirásek, Jan Kalabiška a Tomáš Vrťo. Klub čeká start v Evropské lize.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy