V Bulharsku vyloučil sudí dva spoluhráče za hádku v poločase

Sofia

Dva fotbalisté bulharského FC Beroje Stara Zagora oslabili svůj tým v ligovém utkání, když se pohádali po skončení prvního poločasu cestou do šaten a rozhodčí jim udělil červené karty.

"Nic takového jsem ještě neviděl," konstatoval po zápase trenér Petar Hubčev s tím, že si to s brankářem Ivanem Karadžovem a portugalským záložníkem Éliem Martinem vyřídí. "V tu chvíli jsem v tunelu nebyl. Nejdřív si musím promluvit s těmi, co ten nesmysl spískali," dodal bývalý reprezentační obránce a semifinalista mistrovství světa v roce 1994.

Hubčevův tým dohrával zápas dokonce v osmi lidech, když ve druhém poločase dostal za simulování druhou žlutou kartu brazilský záložník Elis. Přesto Stara Zagora udržela vedení z první půle s zvítězila 2:0.