Evian - Lyon 2:1Lyon po vyřazení z LM neuspěl ani v domácí lize s Évianem

Paříž

Fotbalisté Lyonu potvrdili výsledkovou krizi a ve 4. kole francouzské ligy podlehli Évianu 1:2. Pro svěřence trenéra Rémiho Gardeho to byla po porážce v minulém kole s Remeší a dvou nevydařených duelech předkola Ligy mistrů se San Sebastianem již čtvrtá prohra za sebou.

Útočník Paris Saint-Germain Zlatan Ibrahimovic se v nastaveném čase trefil do sítě Guingampu.

Hosté prohrávali na půdě devátého týmu minulého ročníku francouzské ligy již od 8. minuty, kdy se stejně jako v minulém ligovém kole s Rennes trefil Kévin Bérigaud. Stejný hráč pak deset minut před přestávkou zvýšil na 2:0.

První gól Lyonu po více než 360 minutách vstřelil krátce po změně stran Jordan Ferri. Na body to však nestačilo, v tabulce zůstává Olympique se šesti body třetí, jeho další soupeři navíc budou své zápasy teprve hrát.