Liberecký soupeř Estoril v devíti hráčích prohrál v Braze

Lisabon

Fotbalisté Estorilu, soupeři Liberce v základní skupině Evropské ligy, prohráli ve 4. kole portugalské ligy na hřišti Bragy 2:3. V zápase, ve kterém padly tři červené karty, museli svěřenci trenéra Marca Silvy od 64. minuty dohrávat v devíti.

Hosté vedli v Braze od sedmnácté minuty, kdy byl po faulu v pokutovém území vyloučen domácí Baiano a jeho brazilský krajan Evandro se z penalty nemýlil. Braga ale dokázala díky dalšímu Brazilci Alanovi ještě do přestávky vyrovnat a po změně stran poslal tentýž hráč z dalšího pokutového kopu po vyloučení Yohana Tavarese domácí do vedení 2:1.

Čtvrt hodiny před koncem navýšil vedení Bragy Custodio. Krátce poté putoval po další červené kartě ze hřiště Gerso Fernandes a oslabení hosté už stihli jen zkorigovat skóre zásluhou Seby.

Estoril nastoupil v sestavě: Vagner - Babanco, Yohan Tavares, Bruno Miguel, Anderson Luis - Filipe Gonçalves (57. João Pedro), Gonçalo (83. Diogo Amado) - João Pedro Galvão (57. Gerso Fernandes), Evandro, Sebá - Luís Leal.