VIDEO: Kouč Benfiky se po zápase pral s policisty. Hrozí mu vězení

25. září 2013 18:59 - Lisabon

Až tříletý zákaz trénování, ale také pobyt ve vězení hrozí kouči fotbalistů Benfiky Lisabon Jorgemu Jesusovi, jenž se po nedělním utkání portugalské ligy pustil do křížku se zasahujícími policisty.

Po vítězství Benfiky 1:0 na hřišti Vitorie Guimaraes vniklo několik fanoušků hostů na trávník, kde se je snažila zpacifikovat policie s ochrankou. Devětapadesátiletý trenér se snažil jednoho z příznivců ze sevření policistů osvobodit, vztekle do nich strkal a zuřivě se s nimi hádal.

Jesus se později za své chování omluvil, i když se prý nedopustil ničeho nenormálního. "Nikoho jsem nenapadl, ani mě to v nejmenším nenapadlo. Snažil jsem se situaci zklidnit a pomoci fanouškovi, který si jen přišel pro dres," řekl klubové televizi kouč, jenž v minulé sezóně došel s Benfikou do finále Evropské ligy, v němž portugalský tým podlehl Chelsea.

ČTK

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.