Rubriky:

Evropské ligy

VIDEO: Super trik. Mladík si vychutnal protihráče úžasným fíglem

10. října 2013 16:13 - Krasnodar

Nejen Brazilci, Španělé nebo Afričané jsou ve fotbale mistry technických kousků. V ruské lize předvedl úchvatnou fintu čerstvě jedenadvacetiletý gruzínský záložník Jano Ananidze ve službách Rostova. Způsob, jakým oklamal protihráče, diváky zvedl ze sedadel.

Probíhala 78. minuta a Rostov držel na hřišti účastníka Evropské ligy Krasnodaru remízu 2:2. A v táboře hostů mohlo být ještě veseleji. Po centru z levé strany vyboxoval brankář Bělenov míč ven z pokutového území. Toho se nakonec zmocnil Ananidze, jenž na hranici šestnáctky předvedl fanouškům drzý fígl, po němž se přehnal přes bránícího protihráče jako expres a řítil se do šance.

Celý trik měl jedinou vadu, že po něm nepadl gól. Zápas nakonec skončil nerozhodně 2:2. Kubaň drží v šestnáctičlenné tabulce po dvanácti odehraných kolech čtvrtou příčku, Rostov je devátý.

jsv, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.