Estoril - Guimaraes 0:2Fotbalisté Estorilu doma potřetí za sebou v lize prohráli

Lisabon

Fotbalisté Estorilu, kteří budou 12. prosince posledním soupeřem Liberce v základní skupině Evropské ligy, prohráli v 11. kole portugalské ligy s Guimaraesem 0:2. Po třetí domácí porážce za sebou klesli v tabulce na páté místo.

Evandro z Estorilu (vpředu) a liberecký Martin Frýdek.

Trenér Estorilu Marco Silva poslal do utkání sestavu: Vagner - Mano, Tavares, Rúben (51. Goncalves), Babanco - Goncalo, Amado (46. Balboa) - Leal, Evandro, Sebá - Carlitos (75. Bruno).

Obranu jeho týmu jako první překonal v 39. minutě Tiago, druhý gól Guimaraese přidal dvanáct minut před koncem zápasu Matias. Estoril doma v lize nevyhrál už pětkrát za sebou, na soupeřových hřištích naopak patří k nejlepším týmům soutěže.