Rubriky:

Evropské ligy

Baroše se chystá v létě ulovit Valencie

30. března 2005 22:46 - PRAHA

O útočníka české fotbalové reprezentace Milana Baroše má podle španělského listu Marca eminentní zájem Valencie. Vítěz Poháru UEFA prý připravuje hráčův letní přesun do Španělska a už si chystá tučnou sumu. Liverpool svou hvězdu nepustí za méně než za 12 miliónů eur.

Baroš je s 13 brankami nejlepším střelcem klubu v sezóně, přesto by prý kouč Rafael Benítez nic nenamítal, kdyby odešel. Podle anglických médií nepočítá s třiadvacetiletým útočníkem v dlouhodobých plánech. Zato kouč Valencie Antonio López se nijak netají tím, že je velkým Barošovým fanouškem.

Získá Milana Baroše Valencie?
Hlasujte v anketě na konci článku!

Benítez shodou okolností minulou sezónu Valencii vedl, ale po jeho odchodu se týmu nedaří. Z Poháru UEFA vypadl, španělský titul sotva obhájí. Proto chce v létě změnit tým a Baroš má být velkým trumfem. Španělé se o něj ucházeli už po úspěšném mistrovství Evropy, kde se stal s pěti trefami nejlepším střelcem turnaje.

Do Valencie ani do Barcelony jej ale tehdy klub nepustil. Nyní má Liverpool Morientese, Garcíu a uzdravuje se Cissé. Baroš na Anfield Road přišel v roce 2001, smlouvu má ještě na dva roky. V klubu mu ale nedostává tolik prostoru, kolik by si jako střelec 23 reprezentačních branek představoval. V minulosti prohlásil, že by si ve Španělsku rád jednou zahrál.

ČTK, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy