PSG neudržel výhru nad Monakem a dál před ním vede o pět bodů

Monako

Fotbalisté Paris St. Germain přišli v závěru šlágru 24. kola francouzské ligy o vedení a v souboji dvou nejlepších týmů soutěže remizovali s Monakem 1:1. Přišli tak o možnost získat komfortní osmibodový náskok v čele tabulky a na svého dnešního soupeře mají i nadále k dobru pět bodů.

Útočník Paris St Germain Zlatan Ibrahimovic.

Domácí tým přišel na stadión podpořit i monacký kníže Albert II., který si byl podle tiskové zprávy místního klubu jistý vítězstvím, už v osmé minutě se však vedení ujal soupeř. Míč se po rohu dostal na hlavu Javiera Pastoreho, který se zblízka nemýlil.

V druhém poločase mohl zvýšit nejlepší střelec soutěže Zlatan Ibrahimovic, když 55. minutě poslal míč z přímého kopu parádně k tyči, jeho pokus ale zlikvidoval brankář Danijel Subašič.

Premiérového startu za Monako se dočkal útočník Dimitar Berbatov, který přišel jako náhrada za zraněného Radamela Falcaa na hostování z Fulhamu. Bulharský kanonýr nastoupil v 65. minutě, ale o srovnání na 1:1 se devět minut nato postaral stoper Thiago Silva, který po Fabinhově centru namířil míč do vlastní sítě.

Ibrahimovic mohl rozhodnout v poslední minutě, ale Subašiče znovu nepřekvapil, stejně dopadl chvíli předtím na druhé straně Fabinho před brankářem Salvatorem Siriguem. Hlavní favorité soutěže se tak i podruhé v sezóně rozešli smírně po výsledku 1:1.