Senica při debutu trenéra Hapala otočila utkání s Nitrou

Bratislava

Českému trenérovi Pavlu Hapalovi vyšla premiéra na lavičce fotbalistů Senice. Jeho svěřenci doma dlouho prohrávali s poslední Nitrou, nakonec však duel v závěrečných 22 minutách zvrátili a díky výhře 2:1 se posunuli na třetí místo v tabulce slovenské ligy.

Trenér Pavel Hapal

Senica proti týmu, ve kterém v roce 2007 Hapal poprvé okusil angažmá na Slovensku, nezačala dobře. Prohrávala od třetí minuty, kdy se trefil po chybě brankáře Michala Šully záložník Jaroslav Kostelný.

O vyrovnání se postaral v 68. minutě bývalý záložník Mladé Boleslavi Lukáš Opiela a devět minut před koncem poslední tým tabulky dorazil Juraj Piroska, který si v minulosti vyzkoušel angažmá v pražské Spartě.

Kvůli epidemii mezi hráči Myjavy byl zrušen dnešní zápas se Zlatými Moravci. Nemoc spojená s vysokými horečkami a zimnicemi zasáhla podle webu myjavského týmu čtrnáct fotbalistů Spartaku i členy realizačního týmu.