Rubriky:

Evropské ligy

Živě

Kladrubský si poranil koleno, Slovanu bude chybět několik měsíců

24. března 2014 12:16 - Bratislava

Český fotbalista Jiří Kladrubský si v sobotním utkání slovenské ligy s Dunajskou Stredou (2:1) vážně poranil koleno a Slovanu Bratislava bude chybět několik měsíců. Podle webu lídra soutěže se už v neděli podrobil artroskopickému zákroku a čeká ho ještě další operace.

 

Milan Malíček, Právo

Osmadvacetiletý záložník opustil hřiště na nosítkách už po necelé čtvrthodině hry a zamířil ihned do nemocnice. Vyšetření ukázala, že si při souboji s protihráčem přetrhl přední zkřížený vaz a poškodil chrupavku. "Taková zranění se léčí několik měsíců," uvedl klubový lékař Ladislav Pavlovič.

Kladrubský se v této sezóně zranil i na podzim, a to rovněž v utkání s týmem z Dunajské Stredy. V ročníku celkem nastoupil do 20 utkání a dal dva góly. Do Slovanu, kde působí i další Čech Pavel Fořt, přestoupil v roce 2011 ze Sparty Praha. Fořta ze sestavy zase loni na podzim vyřadila plicní embolie.

ČTK

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

MS v hokeji 2019

83. mistrovství světa v ledním hokeji probíhá od 10. do 26. května 2019. Pořadatelem je Slovensko, jehož národní tým začíná ve skupině A v Košicích. Český tým ve skupině B odehraje první zápas v Bratislavě, kde se právě 26. května odehraje i finále.