Dva vlastní góly Mandiho pomoholy PSG k výhře nad Remeší

Paříž

Vedení ve francouzské lize si upevnili fotbalisté Paris St. Germain, kteří ve 32. kole porazili Remeš 3:0, když hned dva vlastní góly si vstřelil záložník Remeše Aissa Mandi. PSG tak má nyní na čele tabulky šestnáctibodový náskok na Monaco, které má však k dobru nedělní zápas s Nantes.

Fotbalista Paris St. Germain Edinson Cavani v utkání proti Remeši.

Domácí, kteří nastoupili bez zraněného kanonýra Zlatana Ibrahimovice, se ujali vedení dvě minuty před koncem prvního poločasu, kdy svou patnáctou branku v sezoně dal Uruguayec Edinson Cavani. Tři minuty po změně stran se Mandi trefil do vlastní sítě poprvé a stejný kousek zopakoval minutu před koncem, když při pokusu o odvrácení centrovaného míče trefil přesně horní roh branky.

Pařížané si připsali v lize osmou výhru v řadě, naopak Remeš na plný bodový zisk čeká již pět zápasů.