Konec půstu! Kadlec se proti Antalyasporu dvakrát trefil a přiblížil Fenerbahce k titulu

Istanbul

Ve střelce se proměnil český legionář Michal Kadlec v zápase 29. kola turecké fotbalové ligy. Zadák Fenerbahce dvěma góly pomohl týmu k výhře 4:1 nad Antalyasporem a vítězové vedou pět kol před koncem o 12 bodů před Besiktasem. Český reprezentant přitom nastoupil teprve k šestému utkání v dresu Fenerbahce, kam přestoupil loni v červnu z Leverkusenu, a poprvé v Turecku skóroval.

Obránce Michal Kadlec během tréninku národního týmu.

První gól utkání vstřelil v 21. minutě domácí obránce Caner Erkin, o deset minut později vyrovnal Isaac Promise. Pak ale zaúřadoval Kadlec a po jeho trefách v 38. a 89. minutě Fenerbahce vedlo již 3:1. Na konečných 4:1 upravil Moussa Sow.

Fenerbahce tak zůstalo v této sezóně na svém stadiónu neporaženo.