Sochaux - Paris St. Germain 1:1PSG bez Ibrahimovice remizoval se Sochaux a mistrovské oslavy musel odložit

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain jen remizovali ve francouzské lize na hřišti Sochaux 1:1 a z obhajoby titulu se ještě radovat nemohou. Tým z hlavního města, kterému stále chybí kvůli svalovému zranění kanonýr Zlatan Ibrahimovic, má tři kola před koncem na druhé Monako náskok osmi bodů.

Edinson Cavani (vpravo) z Paris SG slaví gól proti Sochaux s týmovým kolegou Ezequielem Lavezzim.

Lídr tabulky šel na hřišti soupeře ohroženého sestupem do vedení v prvním poločase. Postaral se o to druhý nejlepší střelec klubu Edinson Cavani, jehož k šestnácté trefě v sezóně vybídl Thiago Motta. Domácí ale dokázali jedenáct minut po změně stran vyrovnat, když si míč po zákroku gólmana Salvatora Sirigua srazil do vlastní branky Brazilec Thiago Silva.

Sochaux i přes pátý bodový zisk v řadě zůstává na sestupové osmnácté příčce.