St. Gallen

Nová fotbalová sezóna v tuzemsku klepe na dveře, jiné evropské soutěže však už odstartovaly o uplynulém víkendu. Na premiérový zápas nebude v dobrém vzpomínat záložník Milan Gajič z Bernu, který si v duelu švýcarské ligy proti St. Gallenu vstřelil nešťastný vlastní gól. Sedmadvacetiletý Srb chtěl razantním odkopem vyřešit hrozící nebezpečí, místo toho však překonal vlastního brankáře.

Srb zavěsil míč pod břevno vlastní brány.

Trefa to byla náramná, jenže borci ve žlutočerných dresech se okamžitě chytali za hlavu. Gajičův volej poslal na začátku druhého poločasu domácí St. Gallen do vedení 2:1, takový razantní odkop nikdo včetně gólmana Mvoga nečekal.

Young Boys v sobě nakonec našli dostatek vůle a zápas v devadesáté minutě srovnali na konečných 2:2.