Bern - Curych 2:1Bern před soubojem se Spartou i v deseti porazil Curych

Bern

Fotbalisté Young Boys Bern ve svém posledním duelu před utkáním Evropské ligy se Spartou v domácí soutěži porazili FC Curych 2:1. I s obráncem Janem Lecjaksem v sestavě vybojovali tři body, i když poslední půlhodinu dohrávali v deseti.

Jan Lecjaks se v dresu Bernu se raduje z gólu.

Bern se dostal doma do vedení už v páté minutě, kdy se prosadil Renato Steffen. Po hodině hry si vykoledoval během dvou minut dvě žluté karty za protesty útočník Raphael Nuzzolo a hosté přesilovku rychle využili zásluhou Chichauího. Trenérovi Ulimu Fortemu však vyšla sázka na střídajícího Guillauma Hoaraua, který po deseti minutách na hřišti rozhodl.

Trenér Forte, jehož tým na pražskou Letnou přijede 2. října, nasadil dnes sestavu: Mwoto - Hadergjonaj, Von Bergen (46. Wüthrich), Rochat, Lecjaks - Bertone, Sanogo, Gajič - Nuzzolo, Affum (73. Hoarau), Steffen (74. Sutter).