Poločas hrůzy prožili v řecké lize fotbalisté OFI Kréta. Na hřišti PAOK Soluň ztratili šanci na dobrý výsledek již po prvních pětačtyřiceti minutách. Hosté prohrávali po půli vysoko 0:4, přičemž od čtvrtého zásahu je neochránily dobře postavené tyče, ani skvělý zákrok brankáře. Útočník Athanasiadis totiž přece jen dopravil míč do sítě.

Gól Athanasiadise proti OFI Kréta.

PAOK vlétl do utkání jako uragán. Po gólech Rata a Maka brzy vedl 2:0. Krátce před pauzou navíc Soluň protivníka dorazila. Ve 43. minutě se Rat podruhé v zápase trefil a domácí poté proměnili duel v exhibici.

Těsně před odchodem do šaten odcentroval zprava Salpingidis a Athanasiadis zblízka orazítkoval patičkou tyč. Jenže tím celá akce nebyla ještě zdaleka u konce! Odražený balón nejprve Tzandaris napálil do břevna, gólem neskončila ani další dorážka, kterou výtečně vyrazil brankář Loria. Ani on ale míči v cestě do sítě nakonec nezabránil. U tyče číhající Athanasiadis přece jen skóroval.

PAOK vede řeckou ligu o bod před Veriou. OFI Kréta je v osmnáctičlenné tabulce po pěti odehraných kolech jedenáctá.