Rubriky:

Evropské ligy

VIDEO: Válka na fotbalovém trávníku. Derby ukončily bitky fanoušků s hráči!

4. listopadu 2014 10:22 - Tel Aviv

Bylo to derby doslova na ostří nože! Pondělní vypjatý duel izraelské ligy mezi Maccabi a Hapoelem Tel Aviv musel hlavní arbitr předčasně ukončit pro výtržnosti fanoušků, kteří vtrhli na trávník a útočili na hráče.

Hapoel vedl nad svým rivalem od 16. minuty po trefě Ohayona. O šest minut později však srovnal Zahavi, který se stal poté terčem útoku fanoušků.

Výtržnosti odstartoval do půl těla svlečený mladík, který se do záložníka Maccabi pustil kopanci a údery. Po krátké vzájemné potyčce ho z plochy odtáhla bezpečnostní služba a rozhodčí poté ukázal Zahavimu za oplácení ve strkanici druhou žlutou a následně červenou kartu.

To vyvolalo novou vlnu emocí na hřišti i v hledišti. Na trávník vnikli další diváci a rozhořely se bitky. Rozhodčí nakonec střetnutí ukončil a fotbalistům musela při odchodu do kabin asistovat ochranka.

jsv, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.