Kadlec dal v Turecku gól i vlastní branku za poločas

Divoký večer zažil v turecké fotbalové lize český reprezentační obránce Michal Kadlec. Stoper Fenerbahce se během úvodního poločasu duelu s Rizesporem trefil do vlastní sítě i branky soupeře a přispěl tak k vítězství 2:1, které istanbulskému týmu zajistilo posun na první místo tabulky o skóre před Galatasaray.

Obránce Michal Kadlec.

Rizespor se po Kadlecově nevydařeném skluzu, kterým si srazil míč do vlastní sítě, dostal do vedení v páté minutě. Čtyři minuty před koncem prvního poločasu se však rodák z Vyškova postaral o vyrovnání, když se zblízka prodral po rohu ke gólové hlavičce.

Do druhého poločasu již nejvýraznější osobnost první půle nenastoupila, protože Kadlece vystřídal Moussa Sow. Duel nedohrál ani bývalý útočník Rizesporu a někdejší hráč Sparty Léonard Kweuke, který opustil hřiště už ve 40. minutě. Obrat dokonal krátce před koncem Pierre Webó.