Montpellier - Marseille 2:1Fotbalistům Marseille se reparát za pohár v lize nepovedl

Montpellier

Vedoucí tým francouzské fotbalové ligy Marseille prohrál i druhý zápas v novém kalendářním roce a může přijít o první místo v tabulce. Olympique nechal v předehrávce 20. kola všechny body Montpellieru, kde prohrál 1:2.

Fotbalisté Marseille v neděli nečekaně vypadli ve 3. kole domácího poháru s Grenoblem ze čtvrté nejvyšší soutěže a v lize se jim reparát nepovedl. Góly Montpellieru vstřelili v 36. minutě Bérigaud a v 62. minutě Lasne, za hosty pouze snížil v 68. minutě Omrani.

Olympique má po páté ligové porážce v sezóně náskok dvou bodů před druhým Lyonem a tří před třetím PSG, jež mají zápas k dobru. Montpellier se posunul na osmou pozici.