Rubriky:

Evropské ligy

Co to je? Děláte si srandu? Fotbalisty Halmstadu vyděsil vzhled nových dresů

13. ledna 2015 21:19 - Halmstad

Fotbalisté prvoligového švédského Halmstadu se dočkali nové sady venkovní dresů. Jenže místo nadšení zavládlo spíše lehké zděšení. Vzor i barvy nové kolekce se nesetkaly zrovna s kladnými reakcemi.

 

„Děláte si srandu?" komentoval nový dres na sociálních sítích obránce týmu Jesper Westerberg, jenž vzor popsal jako „želví".

„V designovém oddělení Pumy se muselo něco pořádně podělat," tlumočí údiv obránce také server fotbollskanalen.se nad prací zavedené značky sportovního vybavení, která jakoby se inspirovala někde hluboko na přelomu osmdesátých a devadesátých let.

„Když jsem přišel ráno na trénink, kustod mi hned hlásil, že mi chce něco ukázat. A pak vytáhl ten dres. A rozhodně si nedělal srandu. Byla jich tam plná krabice. Byl to pro mě šok," svěřil se Westerberg listu Aftonbladet.

Pak jej ale asi přeci jen dohnala loajálnost ke klubu i firmě a trochu se mírnil. „Jsem si ale jistý, že až se na dresy dají loga sponzorů, bude to OK. Normálně však nebýváme takto zelení (klubové barvy jsou modrá a bílá). Na venkovní zápasy jsme používali buď bílé, nebo zcela černé dresy. Poslední roky jsme také měli neonově zelené, či žluté. A teď tohle...."

roj, Sport.cz

Zrušit


Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy