Rubriky:

Evropské ligy

Takhle útočí v Nizozemsku. Jesličky soupeři, centr šajtlí a byl z toho výstavní gól

20. ledna 2015 16:34 - Utrecht

Úžasný fotbalový moment byl k vidění v nedělním utkání 18. kola nizozemské Eredivisie mezi Utrechtem a Heerenveenem. Hostující útočníci si doslova smlsli na defenzivě Utrechtu, výsledkem originální týmové spolupráce pak byl vítězný gól, který vstřelil švédský forvard Sam Larsson.

Není tajemstvím, že holandská soutěž patří k nejofenzivnějším evropským ligám. Souhru, kterou předvedla trojice hráčů z Heerenveenu, by však mohli závidět i borci v prestižnějších velkoklubech.

Celá akce odstartovala v 65. minutě autovým vhazováním. Německý útočník Mark Uth se s míčem dostal až k rohovému praporku, ve svízelné situaci si však poradil s velkým přehledem a jednomu z domácích beků nasadil jesličky. K míči rychle přiběhl Joey van den Berg, který na nic nečekal a šajtlí přes nohu hledal v pokutovém území další hráče Heerenveenu. Přesně našel kopačku Sama Larssona, který uklidil míč do sítě.

Hosté nakonec zvítězili v Utrechtu 2:1, svého soupeře v tabulce přeskočili a jsou osmí. Utrechtu patří jedenáctá pozice.

jis, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy