Rubriky:

Evropské ligy

Já jsem Zlatan, co jsi ty zač? Ibrahimovic se vysmál soupeři, jehož jméno četl z dresu

28. ledna 2015 21:22 - Saint-Étienne

Jen málokdo na zeleném pažitu přehlídne hvězdného fotbalistu Zlatana Ibrahimovice. Vytáhlý švédský útočník je hvězdou francouzské Ligue 1, sám má však problém s rozeznáním svých soupeřů. V ligovém utkání na hřišti Saint-Étienne vstřelila hvězda Paris Saint-Germain z penalty vítězný gól, pak však došlo ke komické situaci, při níž si Ibrahimovic vyříkával nejasnosti s „neznámým“ Paulem Bayssem.

Ibrahimovic se dostal do slovní přestřelky s francouzským obráncem, jenže v tu chvíli ani netušil, jak se zadák Saint-Étienne jmenuje. „Já jsem Zlatan, co jsi ty zač?" prohodil švédský útočník.

Poradil si tedy po svém. Baysse na hřišti odchytl, přečetl si jeho příjmení na dresu a pak se celé situaci vysmál. Šestadvacetiletý Francouz mu vzápětí oplatil stejnou mincí, jenže sebejistý Ibrahimovic dobře věděl, že opakovaný vtip už není vtipem.

jis, Sport.cz

Časová osa: Evropské ligy

Filtr článků - Evropské ligy


Fortuna liga 2019/2020

Během podzimní části letošního ročníku Fortuna ligy se od 12. 7. do 14. 12. 2019 odehraje celkem dvacet kol. Titul obhajuje Slavia, prvoligovým nováčkem jsou České Budějovice.