Rubriky:

Evropské ligy

Bulhar Jankov přišel při fotbale málem o penis

12. září 2005 10:04 - HANNOVER (NĚMECKO)

Ke kurióznímu a velice nepříjemnému zranění přišel hráč fotbalistů Hannoveru 96 Čavdar Jankov. Bulharský záložník šel v 10. minutě sobotního utkání Hannover - Frankfurt do souboje s Köhlerem a soupeř mu kopačkou přivodil čtyřcentimetrový šrám na intimních partiích. "Trefil mě kopačkou do podbřišku. Pekelně to bolelo," cituje jednadvacetiletého fotbalistu německý bulvární deník Bild.

 

Hannover96.de

Jankov ale pokračoval ve hře. "Po několika minutách jsem si všiml, že mám trenky úplně od krve. Okamžitě jsem byl u postranní čáry," říkal po zápase záložník Hannoveru.

Až v kabině zjistil přesně, co se stalo. Na penise byl čtyřcentimetrový šrám, který mu týmový doktor Wego Kregehr ošetřil Dermobondem - speciálním lepivým přípravkem. Na ten přišla náplast, která ránu zakryla.

Pak se Jankov vrátil do hry, bolesti pominuly. O přestávce mu byly vyměněny náplasti a bulharský záložník se dokonce do statistik zápasu zapsal v 64. minutě druhým gólem Hannoveru. Ten první vstřelil český reprezentant Jiří Štajner.

Dalšího ošetření se dostalo Jankovovi po zápase. Doktor mu do penisu vstříkl znecitlivující prostředek a ránu zašil šesti stehy. "Čavdar byl velice statečný," říkal po zápase Kregehr. "Ránu bylo nutné zašít, aby v budoucnosti neměl hráč mimo jiné problémy s erekcí," dodal doktor.

Bulhara čekala bezesná pozápasová noc. "Večer to bolelo jako čert. Zůstal jsem radši doma, protože bolesti byly moc velké. Nemohl jsem pořádně ani spát," tvrdil Jankov. Už v neděli se ale jeho stav zlepšil. Stehy by mu měly být odstraněny v pátek, před zápasem se suverénním lídrem Bayernem Mnichov.

fly, Sport.cz

Zrušit