Real třetí porážku v řadě nepřipustil, vede Pamplona

Bílý balet po dvou porážkách opět naplno bodoval. Pro výhru si v sobotu dojel do Sevilly, kde zdolal 2:0 místní Betis. Oba trenéři se museli obejít bez hráčů základní sestavy.

Mimo hru na straně Realu zůstali David Beckham, Zinedine Zadine a také zraněné brazilské hvězdy Ronaldo a Baptista. Ty ale ve 30. minutě zastoupil je jejich krajan Robinho, v druhém poločase přidal pojistku další mladý hráč obránce Almaro Mejia, jenž dostal šanci poprvé v sezoně a roli žolíka splnil dokonale. Pár sekund po příchodu na hřiště se trefil hlavou.

Na straně domácích chybělo šest hráčů základního kádru.

Mnoha věhlasným týmům ve španělské lize vládnou fotbalisté Pamplony, kteří nikdy v historii titul nezískali. V nedělním utkání porazili Espaňol Barcelona 2:0 a poprvé v sezoně se ujali vedení v tabulce. Šanci přeskočit Real Madrid naopak promarnilo Getafe, které prohrálo v La Coruni 0:1 po brance Tristána.

Barcelona rozstřílela San Sebastian

Fotbalisté Barcelony v nedělním zápase španělské fotbalové ligy rozstříleli 5:0 San Sebastian. Katalánský velkoklub v nejvyšší soutěži podruhé za sebou vyhrál a v tabulce poskočil už na druhé místo. Dvakrát skóroval nejlepší hráč světa podle ankety FIFA Ronaldinho.