Další Hazard se hlásí o slovo! Debut ozdobil nádherným gólem

Brusel

Mají to zkrátka v genech, chtělo by se říci. Kylian Hazard, mladší bratr Edena Hazarda, brilantního špílmachra fotbalistů londýnské Chelsea a belgické reprezentace, prokázal hned ve svém prvním duelu za maďarský FC Ujpešť solidní porci kopací techniky. Ostatně, posuďte sami...

Krásná trefa Kyliana Hazarda.

Ve 37. minutě přípravného utkání proti belgickému týmu St. Truiden z levé strany nádherně zatočil z trestného kopu míč, překvapil brankáře a otevřel skóre. Hosté později přidali další trefu, ale domácí ve druhé půli dokázali vyrovnat na konečných 2:2.

Teprve devatenáctiletý Kylian má tedy podle všeho všechny předpoklady vydat se ve stopách Edena či dalšího bratra Thorgana, který si na svůj profesionální chlebíček momentálně vydělává v Borussii Mönchengladbach, kam byl zapůjčen na hostování z Chelsea.