Evropské ligy

Další Hazard se hlásí o slovo! Debut ozdobil nádherným gólem

7. července 2015 13:25 - Brusel

Mají to zkrátka v genech, chtělo by se říci. Kylian Hazard, mladší bratr Edena Hazarda, brilantního špílmachra fotbalistů londýnské Chelsea a belgické reprezentace, prokázal hned ve svém prvním duelu za maďarský FC Ujpešť solidní porci kopací techniky. Ostatně, posuďte sami...

Ve 37. minutě přípravného utkání proti belgickému týmu St. Truiden z levé strany nádherně zatočil z trestného kopu míč, překvapil brankáře a otevřel skóre. Hosté později přidali další trefu, ale domácí ve druhé půli dokázali vyrovnat na konečných 2:2.

Teprve devatenáctiletý Kylian má tedy podle všeho všechny předpoklady vydat se ve stopách Edena či dalšího bratra Thorgana, který si na svůj profesionální chlebíček momentálně vydělává v Borussii Mönchengladbach, kam byl zapůjčen na hostování z Chelsea.