Gólman ohromil Nizozemce. Nevídaným akrobatickým kouskem obral mistra o jistou výhru

Haag

Nizozemská fotbalová liga má za sebou teprve první kolo, už v něm ale našla žhavého aspiranta na Gól sezóny. Hrdinou víkendu se stal brankář Den Haagu Martin Hansen, jenž v páté minutě nastavení fantastickým kouskem rozvlnil síť a zařídil svému týmu cennou remízu 2:2 s úřadujícím mistrem PSV Eindhoven.

Nevídaný gól brankáře Den Haagu.

Eindhoven držel v závěru utkání na hřišti Den Haagu těsný náskok 2:1 a mířil za premiérovým tříbodovým ziskem v sezóně. Běžela už 95. minuta a domácím se naskytla zřejmě poslední možnost, jak s výsledkem ještě něco udělat. Hlavní arbitr nařídil pro domácí přímý volný kop nedaleko šestnáctky PSV a do pokutového území se vydal i brankář Hansen. V tu chvíli netušil, že jej za pár sekund bude velebit celý stadión.

Pětadvacetiletý Dán si naběhl na centr střídajícího Gorreho a zakončil naprosto úchvatně! Nádhernou patičkou sklepl ze vzduchu balón nechytatelně k pravé tyči a dostal domácí příznivce do varu.

Hansen se rázem zapsal do povědomí fotbalových fanoušků nejen v zemi tulipánů. Jak se jeho paráda líbí vám?