Monako - PSG 0:3Paris St. Germain zvítězil v Monaku, dva góly dal Cavani

Fotbalisté Paris St. Germain zvítězili ve šlágru čtvrtého kola francouzské ligy na hřišti Monaka 3:0 a v čele tabulky mají tříbodový náskok. Svěřenci trenéra Blanca navíc dosud v lize neinkasovali.

Útočník Paris St. Germain Edinson Cavani slaví svůj druhý gól v zápase proti Monaku.

Pařížané o svém vítězství rozhodli v druhém poločase. Poprvé v sezóně se prosadil útočník Cavani a Monaku vstřelil hned dvě branky. Nejprve se prosadil hlavou po přesném Matuidiho centru, následně argentinskému útočníkovi připravil příležitost povedeným pasem za obranu Ibrahimovic.

Třetí gól hostů přidal Lavezzi, kterému asistoval Di María, jenž v 66. minutě nastoupil do svého prvního zápasu za Paris St. Germain, kam přestoupil z Manchesteru United. Paris St. Germain tak podeváté za sebou s Monakem neprohrál.