Paris St. Germain - Bordeaux 2:2Obhájci francouzského titulu poprvé ztratili body

Paříž

Fotbalisté Paris St. Germain remizovali doma 2:2 s Bordeaux a v 5. kole francouzské ligy poprvé ztratili body. Obhájcům nepomohly dva góly útočníka Edinsona Cavaniho, ani vyloučení hostujícího Henriho Saiveta v závěru druhého poločasu.

Cavani se poprvé prosadil ve 27. minutě, kdy potrestal chybu gólmana hostů. Jenže takřka vzápětí ukončil neprůstřelnost obrany Paris St. Germain v sezoně Saivet. Nerozhodný stav vydržel pouhé tři minuty, tentokrát se Cavani trefil z přímého kopu.

Když v 77. minutě dostal Saivet po druhé žluté kartě červenou, vypadalo to, že si Paris St. Germain, který nastoupil bez odpočívajícího Zlatana Ibrahimovice, dojde pro páté vítězství za sebou. Jenže o dvě minuty později vyrovnal Wahbi Chazri a hosté remízu i v oslabení udrželi.