Lyon udržel neporazitelnost, ale v Nice jen remizoval

PAŘÍŽ

Lyon dál prochází francouzskou fotbalovou ligou bez porážky, v sobotním 16. kole ale počtvrté v sezóně pouze remizoval. Utkání v Nice skončilo 1:1 a obhájci titulu zachránil bod gólem necelou čtvrthodinu před koncem Govou. Lyon má v čele tabulky náskok 11 bodů na Auxerre.

O bod třetí jsou fotbalisté Bordeaux, kteří remizovali rovněž 1:1 v Saint Etienne a propásli návrat na druhou pozici. Domácí dali gól hned v první minutě, po změně stran vyrovnal Faubert. To už na hřišti nebyl český záložník Vladimír Šmicer, který nastoupil v základní sestavě Bordeaux, ale o poločase ho trenér vystřídal.

Výsledky - 16. kolo:
St. Etienne - Bordeaux 1:1 (1. Ilunga - 74. Faubert), Nice - Lyon 1:1 (21. Bagayoko - 76. Govou), Sochaux - Rennes 1:0 (90+1. Genghini), Troyes - Mety 0:0, Toulouse - Ajaccio 3:0 (16. Moreira z pen., 59. J. Mathieu, 90+1. Bonnet), Lille - Nancy 1:0 (53. Aboucherouane).