Tripolis v řecké lize prohrál na stadiónu Levadiakosu

Livadia

Asteras Tripolis, soupeř fotbalistů Sparty v základní skupině Evropské ligy, prohrál v 5. kole řecké ligy s Levadiakosem 1:2. Na výhru na jeho stadionu čeká Tripolis už od února 2012 a ani ve čtvrtém zápase ji nedokázal přerušit.

Marek Matějovský ze Sparty, Matias Iglesias (dole) a Taxiarchis Fountas z Tripolisu.

Rozhodly o tom dvě branky domácího Mantziose nejprve v závěru prvního poločasu a poté v úvodu druhé půle. Snížit se podařilo Giannouvi, vyrovnat už však hosté nedokázali.

Asteras je v tabulce po neúplném pátém kole na 7. místě s osmibodovou ztrátou na zatím stoprocentní Olympiakos. Stejně bodů jako soupeř Sparty (7) má dalších pět týmů.

Asteras hrál v sestavě: Thedoropulos - Lluy (84. Zisopulos), Sankaré (59. Moukam), Goian, Giannulis - Dimutsos (23. Kurbelis), Hamdání, Iglesias - Giannou, Shkurtaj, Mazza.